Elektromechanik

Hledáme kolegu, který by rozšířil náš tým v oddělení elektro-montáže strojů. Vyrábíme laminovací a lakovací stroje, které jsou hlavní náplní naší výroby a dodáváme je do celého světa. Jde o práci na 1 směnu, místo výkonu práce je v hlavním sídle firmy v Lanškrouně.

Náplň práce

    • Montáž strojů a zařízení (mechanická),
    • Montáž elektrorozvaděčů a zapojování strojů dle dokumentace (převážně laminovacích a lakovacích strojů, příležitostně jednoúčelových strojů),
    • oživování strojů u zákazníka,
    • výstupní testy strojů sériové výroby, zpracování výstupních protokolů,
    • spolupráce na testování prototypů,
    • provádění servisních oprav laminovacích a lakovacích strojů (případně jednoúčelových strojů) v tuzemsku i zahraničí.

Požadujeme

    • vyučení v oboru elektro, SŠ nebo SOU vítáno,
    • ochota praktického zaučení obsluhy a opravy strojů,
    • praxe na obdobné pozici velkou výhodou,
    • spolehlivost, flexibilita, komunikativnost,
    • zodpovědnost, pečlivost, týmová práce,
    • samostatnost, schopnost rozhodování,
    • řidičský průkaz sk. B.,
    • osvědčení dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. výhodou,
    • znalost angličtiny vítána.

Nabízíme

    • Odpovídající platové ohodnocení,
    • 5 týdnů dovolené,
    • dobrý pracovní kolektiv v rodinné firmě,
    • příspěvek na penzijní pojištění,
    • závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele,
    • zvýhodněná dovolená pro zaměstnance a jejich rodiny ve firemním penzionu v Rakousku.

Lokalita

    • Lanškroun