Export & Product Manager

Hledáme kolegu/kolegyni na pozici export a product manažera. Vyrábíme laminovací a lakovací stroje do celého světa a potřebujeme rozšířit náš obchodní tým o spolehlivého parťáka, který se postará o naše zahraniční partnery ve vybraných teritoriích a zároveň bude mít pod palcem znalostní databázi o našich produktech.

Náplň práce

  • Každodenní komunikace se zahraničními zástupci,
  • vytváření obchodní strategie pro danou zemi,
  • získávání informací pro marketingové účely,
  • dojednávání obchodních případů, přijímání objednávek,
  • prezentace nových řešení partnerům (online nebo při osobních jednáních),
  • tvorba a udržování znalostní databáze o produktech a souvisejícím spotřebním materiálu,
  • spolupráce na tvorbě prodejních materiálů.

Očekáváme od Vás

  • Dobrou znalost angličtiny (slovem i písmem na úrovni každodenní komunikace),
  • schopnost zorientovat se v technickém řešení strojů,
  • samostatnost, spolehlivost, pečlivost,
  • flexibilitu, komunikativnost,
  • zodpovědnost a týmovou práci,
  • ochotu cestovat po celém světě,
  • jakákoliv zkušenost v oboru polygrafie výhodou.

Nabízíme Vám

  • Zaměstnání v ryze české prosperující společnosti,
  • zázemí rodinné firmy, dotované stravování, 5 týdnů dovolené,
  • práci v dobrém týmu, kde se navzájem podporujeme,
  • flexibilitu v rozvržení práce – pružná pracovní doba je u nás samozřejmost,
  • adekvátní odměnu za dobře odvedenou práci,
  • příspěvek na penzijní pojištění,
  • možnost bydlení ve firemním bytě za výhodných podmínek,
  • možnost strávit dovolenou se svojí rodinou ve firemním penzionu v Rakousku za výhodných podmínek.

Lokalita

    • Lanškroun