Technolog

Náplň práce

    • vytvářet a kontrolovat technologické postupy ve výrobě
    • navrhovat technologická vylepšení
    • ověřovat nové postupy výroby, spolupracovat na realizaci změn
    • podílet se na přípravě technické dokumentace
    • spolupracovat s vedením výroby pro optimální využití výrobních kapacit
    • spolupracovat s oddělením kvality

Očekáváme od Vás

    • technické myšlení, schopnost pracovat s technickou dokumentací
    • selský rozum, přirozená zodpovědnost a chuť pracovat,
    • schopnost týmové práce, spolehlivost, flexibilita,
    • schopnost komunikace a samostatného rozhodování,
    • řidičský průkaz sk. B.,
    • ochota vzdělávat se a učit se novým věcem,
    • praxe na obdobné pozici velkou výhodou,
    • znalost angličtiny vítána.

Nabízíme Vám

    • odpovídající platové ohodnocení,
    • práci na 1 směnu
    • 5 týdnů dovolené,
    • dobrý pracovní kolektiv v rodinné firmě,
    • příspěvek na penzijní pojištění,
    • závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele,
    • zvýhodněná dovolená pro zaměstnance a jejich rodiny ve firemním penzionu v Rakousku

Lokalita

    • Svébohov