Vývojový pracovník – elektro

Náplň práce

    • Spolupráce na návrhu hardware zapojení strojů
    • Montáž elektro prvků rozváděče a stroje
    • Oživení a diagnostika stroje
    • Tvorba dokumentace na PC

Očekáváme od Vás

    • Minimálně SŠ vzdělání se zaměřením elektro
    • Zkušenosti v oboru elektro
    • Zkušenosti s prací v AutoCAD
    • Znalost anglického jazyka slovem i písmem
    • Komunikativnost
    • Zkušenosti s opravami zařízení výhodou
    • Zkušenosti s programováním průmyslových strojů výhodou
    • Znalost vyhlášky č. 50/1978 Sb. výhodou

Nabízíme Vám

    • Práce na jednu směnu, HPP
    • Pružná pracovní doba
    • Zajímavou práci v příjemném kolektivu
    • Příspěvek na penzijní pojištění
    • Platové podmínky v závislosti na schopnostech, čtvrtletní odměny
    • Závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
    • 5 týdnů dovolené
    • Možnost ubytování ve firemním bytě
    • Zvýhodněná dovolená pro zaměstnance a jejich rodiny ve firemním penzionu v Rakousku

Lokalita

    • Lanškroun