O Komfi

Firma Komfi spol. s r.o. vyrostla během několika let z malé konstrukční kanceláře v společnost světového formátu. V současné době zaměstnáváme přibližně 200 lidí ve 4 provozovnách. Naší chloubou je kvalitní technické i technologické zázemí s dlouholetými zkušenostmi ve vývoji a konstrukci jednoúčelových strojů. Silnou pozici firmy podporuje také finanční stabilita, investice do vývoje a efektivní diverzifikace produktového portfolia.

Našim partnerům nabízíme kromě kvalitních služeb a výrobků, také férové jednání, profesionální přístup a řešení podle individuálních potřeb. Jak jsou s námi současní partneři spokojeni se můžete přesvědčit v referencích.

Víme, jak vylepšit vaše výtisky k dokonalosti. Laminace nebo UV lak jim dodá ten správný a luxusní vzhled. Získejte laminovací nebo lakovací stroj KOMFI a zjistěte, jak snadno můžete dosáhnout profesionálních výsledků.

Naše produkty

Laminovací stroje

Robustní, spolehlivý a snadný provoz. To stručně popisuje naše profesionální laminovací stroje. Krátká doba seřízení stroje a především krátká doba přepnutí jsou hlavní zárukou hospodárného provozu. Disponují skvělými softwarovými funkcemi, které jsou ve světě laminovacích strojů jedinečné.

Lakovací stroje

Robustní, spolehlivý a snadný provoz. To jsou klíčové vlastnosti našich lakovacích strojů. Krátká doba seřízení a především krátká doba přepnuší jsou hlavní zárukou hospodárného provozu.

Stroje pro parciální lakování

Průmyslový, digitální, jednoduchá manipulace. To jsou vlastnosti našich strojů pro parciální lakování. Přidejte tisku leské prvky, aby každého oslnily. Přidejte svým tiskovinám hodnotu a luxusní vzhled.

Potisk ořízky knižního bloku

Robustní, jedinečný a jednoduchý provoz. To jsou klíčové vlastnosti naší profesionální tiskárny pro potisk ořízky knižního bloku. Pokud chcete zvednout své knihy nad obzor, pak je imiJET BE-70 pro Vás.

Slovo generálního ředitele

Když jsem v roce 1992 založil společnost, nikdy jsem netušil, že nás bude téměř 200 a že se mnou bude pracovat celá moje rodina. V té době jsem jen chtěl dělat to, co mě bavilo, tj. navrhování strojů. Vyplatilo se a nyní, o vice než 25 let později, svou práci stale více považuji za koníček.

Karel Matějček
Generální ředitel

Podpora

Setkali jste se s technickými problémy s naším dodávaným produktem, nebo máte jen otázku jak jej používat? Neváhejte a kontaktujte naše oddělení podpory.

KOMFI pobočky

Naše společnost má čtyři pobočky v České republice, naleznete nás však po celém světě!

Kontaktní osoby

Chcete se s námi spojit? Zde je přehled kontaktních osob v Komfi. Chcete se s námi podělit o nějaké dobré zprávy, neváhejte a dejte nám vědět.